گروه مترجمان حرفه ای ترانسلیت

ترجمه تخصصی متون

ترجمه کلیه متون خود را به گروه مترجمان حرفه ای ترانسلیت بسپارید …
ما کلیه متون شما را به سرعت و دقت ترجمه کرده و در اسرع وقت به شما تحویل خواهیم داد.
جناب آقای علی احمدی پیش فاکتور ترجمه شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید. 1397/03/16
جناب آقای رستمی متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید. 1397/03/16
جناب آقای طبیب‌زاده متن ترجمه شما قیمت گذاری گردید.1397/03/16
سرکار خانم طالب‌زاده متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید. 1397/03/16
ترجمه کلیه متون خود را به گروه مترجمان حرفه ای ترانسلیت بسپارید …
جناب آقای خسروپناه متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید. 1397/03/16
جناب آقای شریعتمداری باف متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید. 1397/03/16
جناب آقای حجتی متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید.1397/03/16
سرکار خانم اشراقی متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید.1397/03/16
جناب آقای ستاری متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید. 1397/03/16
جناب آقای ترکاشوند متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید.1397/03/16
سرکار خانم زمردیان متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید. 1397/03/16
سرکار خانم توسلی متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید. 1397/03/16
سرکار خانم آشتیانی متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید. 1397/03/16
جناب آقای تبریزی متن ترجمه شده شما به حساب کاربری و ایمیلتان ارسال گردید. 1397/03/16

راهنما سایت-گروه مترجمان حرفه ای ترانسلیت

سفارش ترجمه

در این بخش پس از ارسال متن ترجمه خود با هر فرمتی(متن، عکس) برای ما ، کار ترجمه شما قیمت گذاری شده و زمان  تحویل به اطلاع شما میرسد . پس از پرداخت مبلغ کار شما در دستور کار قرارگرفته و در موعد مقرر آماده تحویل خواهد بود.

ترجمه مشارکتی

در این سرویس،ما بخشی از هزینه ترجمه را تقبل نموده و در ازای آن کلیه حقوق مادی و معنوی اثر ترجمه شده به گروه تعلق خواهد داشت و مقاله ترجمه شده در ترم بعد بعنوان “مقاله های آماده” در این وب سایت انتشار می‌یابد. بعلاوه فرد  نیز تنها حق استفاده شخصی از آن را داشته و نمی‌تواند آن را در معرض فروش تجاری قرار دهد. قابل توجه است که حق قبول یا رد مقاله ها جهت ترجمه بصورت مشارکتی برای گروه محفوظ است و  غالبا تنها مقاله هایی مورد قبول قرار می‌گیرند که جدید ، علمی و دارای فرمت کامل مقاله (از عنوان و چکیده تا مرجع) باشند.

]چاپ مقاله در ژورنال های خارجی ISI و ISC

گروه مترجمان حرفه ای ترانسلیت TPTG در جهت تسهیل در پذیرش مقالات در ژورنال های معتبر خارجی نظیر ژورنال های ISI،ISC و با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله خود در ترجمه و ویراستاری مقالات انگلیسی برای ژورنال های خارجی، اقدام به ارائه سرویس ترجمه، ویراستاری و اخذ پذیرش و چاپ مقالات در ژورنال های خارجی نموده است. مراحل کلی کار به شرح ذیل می باشد که بسته به نیاز عزیزان و حضور در هریک از مراحل خدمت مذکور ارائه می شود.

 1. ثبت سفارش و ارسال مقاله فارسی

 2. ترجمه و ویراستاری

 3. تائید نهایی (توسط مشتری)

 4. ارسال به ژورنال (Submission):

 5. مکاتبات و اصلاحات تا اخذ پذیرش نهایی مقاله

 6. پذیرش و تحویل نامه پذیرش (Acceptance Letter):

.

شرایط و ضوابط خدمات

 • کفایت علمی مقاله مسئولیت محقق یا مؤلف آن می باشد. درصورتیکه در جریان پذیرش مقاله شما در ژورنال مقصد، مقاله به دلیل عدم کفایت علمی مردود اعلام شود، هیچگونه مسئولیتی متوجه مرکز نمی باشد.

 • طی فرآیند خدمات درصورتیکه به هر دلیل از سوی مشتری تصمیم به توقف یا لغو پروژه گرفته شود، مشتری موظف است ضمن اعلام کتبی موضوع، هرگونه حساب خدمات ارائه شده را با مجموعه تسویه نماید..

 • چنانچه مشتری به هر دلیل ظرف زمان های اعلام شده نسبت به وظایف محوله مندرج در مکاتبات اقدام ننماید، هرگونه عواقب احتمالی منحصراً بر عهده مشتری خواهد بود.

 • مشتری موظف است مقاله فارسی خود را منطبق بر قوانین مقاله نویسی علمی به صورت تایپ شده فایل Word) )از طریق سامانه آنلاین ثبت سفارشات ارسال نماید. ارسال جداگانه مقاله در زمانی غیر از زمان ثبت سفارش پذیرفته نیست.

 • مشتری موظف است جدیدترین نسخه شیوه نامه یا دستورالعمل نگارش مقاله را از سایت ژورنال مورد نظر دانلود و به همراه سفارش خود ارسال نماید.

 • مقاله که توسط ژورنال های خارجی تحت عنوان Paper Guidelines یا Author Guidelines در سایت ژورنال منتشر می گردد را به همراه مقاله خود در قالب فرمت doc یا pdf ارسال نماید.

 • مشتری موظف است قالب واژه نامه (Glossary) را متناسب با واژگان و عبارات و اصطلاحات مقاله تکمیل و ارسال نماید. بدیهی است مسئولیت صحت واژگان مربوطه بر عهده مشتری می باشد.

 • مشتری کلیه مسئولیت های حقوقی، اخلاقی و شرعی مقاله ارسالی را می پذیرد. چنانچه مؤلف مقاله ارسالی شخصی غیر از سفارش دهنده خدمات باشد، هرگونه مطالبات و مسئولیت حقوقی در خصوص مقاله ارسالی بر عهده سفارش دهنده است و از هرگونه مسئولیت حقوقی ناشی از این امر مبری و مستثنی می باشد.

 • کلیه پرداخت های بین المللی به نرخ روز ارز و کارمزدهای مربوطه انجام می گردد.

اعتماد شما سرمایه بقای ماست. امیدواریم با معرفی خدمات این مجموعه به دوستان و همکاران خود، ما را در اعتلای علمی هرچه بیشتر کشور عزیزمان ایران، بیش از پیش سهیم نمائید. بازخورد تجربه همکاری شما با ما، روشنگر راه ارتقای کمی و کیفی خدمات این مجموعه خواهد بود.

خرید مقاله آماده

دوستانی که به دنبال مقاله آماده ترجمه شده می باشند میتوانند با مشاهده لیست مقالات آماده ترجمه شده در رشته های مختلف دانشگاهی در سایت نسبت به دریافت متن لاتین و ترجمه شده مقاله مورد نظر اقدام نمایند

فرهنگ تخصصی لغات

شما می توانید مجموعه های گردآوری شده لغات و اصطلاحات دانشگاهی مشتمل بر صدها هزار لغت و اصطلاح دانشگاهی در رشته های مختلف را از سایت گروه مترجمان حرفه ای ترانسلیت دریافت نمایید. برای این منظور شما میبایست با مراجعه به بخش خرید فرهنگ تخصصی لغات و انتخاب فرهنگ مورد نظر نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.

سفارش تحقیق و پژوهش

در این بخش کاربرانی که بدنبال مقاله، مطلب و … در زمینه های مختلف علمی با فورمت های مختلف هستند می توانند با مشخص نمودن شاخصه های مورد نیاز خود برای تحقیق به ما سفارش داده تا پژوهشگران سایت ما در اولین فرصت مطلب مورد نیاز ایشان را یافته و  از سایت دریافت نمایند.

فروش (انتشار) مقالات ترجمه شده  و تالیفی شما

 اساتید دانشگاهی، محققین علمی و مترجمین حرفه ای رشته های مختلف دانشگاهی می توانند نسبت به انتشار مقاله های ترجمه شده و تالیفی خود در سایت گروه مترجمان حرفه ای ترانسلیت اقدام نمایند. مقالات علمی دریافتی توسط کارشناسان گروه از نظر علمی بودن ، به روز بودن، فرمت کامل مقاله داشتن، روانی و صحیح بودن ترجمه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از تایید، قیمت گذاری و  در معرض فروش در بخش مقالات آماده سایت قرار خواهد گرفت.  تنها مقاله هایی مورد قبول قرار می‌گیرند که جدید ، علمی و دارای فرمت کامل مقاله (از عنوان و چکیده تا مرجع) باشند.کنترل آمار فروش توسط فرد امکان پذیر است.

پس از تکمیل فرم انتشار مقاله، فایل اصلی مقاله و فایل ترجمه شده  (بر اساس فرمت استاندارد) را در قالب یک فایل زیپ/رار شده  برای بررسی کارشناسان ارسال نمایید. فایل فرمت استاندارد مقالات ارسالی را می توانید از اینجا دریافت نمایید.

 

کسب درآمد

 سیستم کسب درآمد به اعضای سایت این امکان را می دهد که با انجام فعالیت های مختلف در سایت  به کسب درآمد بپردازند. فعالیت هایی که شامل کسب درآمد میباشد به شرح ذیل می باشد.

۱. انتشار لینک منحصر به فردی که در حساب کاربری اعضا به ایشان اختصاص می دهند : در صورت انتشار لینک مورد نظر و ورود فردی که از طریق لینک شما از سایت بازدید می کند ۵ امتیاز و در صورت عضویت فرد بازدید کننده ۵۰ امتیاز به شما تعلق میگیرد. لینک اختصاصی شما در بخش حساب کاربری،  قسمت ” کسب اعتبار/کسب درآمد از اشتراک گذاری لینک ”   قابل دریافت می باشد. موارد دیگر امتیاز گیری از سایت به صورت زیر میباشد.

عضویت در سایت ۵۰۰
سفارش ترجمه ۵۰۰
انتشار مقاله ۵۰۰
سفارش تحقیق و پژوهش ۵۰۰
سفارش خرید مقاله ۵۰۰
عضویت دیگران با معرفی شما ۱۰۰
نظر دادن در مورد محصولات ۵۰
معرفی لینک های معرفی شده از طرف ما به دیگران ۵
بازدید روزانه شما ازسایت ۱
جهت ورود به سایت ۱

 

 
ذخیره فیلتر
×